Totální výprodej eshopu. Poslední plenky a doplňky na skladě za nákupní ceny
Doprodej Efekt lupa
 

Lavandin super

 

Expirace 6/2022

Díky antibakteriálním účinkům je vhodný k použití na dezinfekci plenek. Jeho účinky jsou sice slabší než např. účinky tea tree oleje, většině lidí je ale levandulová vůně příjemnější.

169 Kč
Značka Eoné
Kategorie Vonné esence
Zvolte variantu
Kód produktu 2111.02 Velikost: 20ml Do vyprodání (1 ks) 169 Kč
   
 

Díky antibakteriálním účinkům je vhodný k použití na desinfekci plenek. Jeho účinky jsou sice slabší než např. účinky tea tree oleje, většině lidí je ale levandulová vůně příjemnější.

Složení

  • 100% přírodní silice Lavandula hybrida Francie

Použití

Několik kapek oleje nakapejte na dno a na víko kbelíku na skladování plenek. V případě, že plenky namáčíte, nakapejte několik kapek přímo do vody, ve které plenky máčíte.

Silice má i mnoho dalších způsobů použití - je vhodným prostředkem na cestu do lesa, na chatu a do přírody vůbec, protože ji můžete používat jako repelent. Velmi malé množství lavandinu (1 kapku) naneste na obličej stejně pak na ruce případně jiné části těla. Takto ji mohou používat i děti. U dětí do 3 let raději smíchejte lavandin s rostlinným olejem v poměru 1:2. V případě štípnutí komáry, vosou nebo včelou naneste na postižené místo co nejdříve asi 3 kapky silice po chvíli několikrát opakujte. Lavadnin velmi dobře působí proti celkové tenzi svalové i emoční. Lidem kteří mají velmi nízký tlak zpravidla tato silice nevoní. Je to tím ,že lavandin má schopnost krevní tlak snižovat. Lavandin má podobné účinky jako levandule. To znamená že jej můžete použít na drobné oděrky spáleniny při krvácení z nosu kápnout na vatový tamponek a jemně vsunout do nosní dírky (ne hluboko). Lavandin je tedy podobně jako levandule takovou malou lékárnou a je vhodné ho mít u sebe tzv. "pro strýčka Příhodu".

eone

 

Eoné je malá česká rodinná firma, sídlící v Českém Švýcarsku, která ručně vyrábí přírodní kosmetiku nejvyšší kvality.

Kosmetika je vyrobena z těch nejlepších olejů (vštšinou za studena lisovaných), z bylin pěstovaných v čistém prostředí Českého Švýcarska, z nejkvalitnějších esenciálních olejů a dalších pečlivě vybraných surovin. Neobsahuje tenzidy, ropné produkty, barviva ani umělou parfemaci.  Není testovaná na zvířatech a neobsahuje konzervační látky.

My jsme ji vyzkoušeli na sobě i na našich dětech - k velké spokojenosti všech.