Vážení zákazníci, vzhledem k blížícím se Vánocům vezměte prosím na vědomí, že zásilky s objednávkami se můžou u dopravců (zvlášť pak u České Pošty) o několik dní zdržet.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace!

Prezentace látkových plen v Praze 13. 12. 2017

Kdy: středa 13. 12. 2017 od 16.30 do cca 18.30 hod.  

Kde: sídlo sdružení Tereza, Haštalská 17, Praha 1, nedaleko metra Náměstí republiky (trasa B) -  popis cesty

Bližší informace: info@latkovepleny.cz, Lucie Jandošová  - tel. 777 238 939

První nahlédnutí do světa látkových plen může být zmatené. Co je potřeba koupit? Jak se to používá? Co patří navrch a co dospodu? To budu pořád jenom prát?  

Takhle jsme začali všichni, nebojte. Abyste se v látkovkách lépe vyznali, připravujeme pro Vás pravidelné prezentace. Probereme na nich všechno, co se týká praní a údržby plen, ukážeme Vám různé typy látkovek a vysvětlíme, co se jak používá, kolik plen budete potřebovat, jak je můžete kombinovat...a mnoho dalšího! 

Na prezentacích si budete moci prohlédnout a osahat moderní plenky a doplňky, které prodáváme v našem e-shopu (systémy Popolini, Imse Vimse, Bamboolik, Bambino mio, Haipa- daipa), a zeptat se na všechno, co vás k používání látkových plenek zajímá. 


Prezentace trvá přibližne dvě hodiny. Vstup je zdarma a není třeba se dopředu hlásit. 

Vede ji zkušená látkující maminka Lucie Jandošová.

Prezentace pořádáme přibližne jednou za dva měsíce. Do konce roku je v plánu prezentace v polovině prosince 2017. Potom se budeme těšit po Vánocích, v lednu 2018.  Termín ještě upřesníme. Aktuální informace najdete i na našem facebooku

 

Pokud se Vám termín prezentace nehodí, nebo nemůžete přijít, zavolejte, poradíme i po telefonu nebo po mailu :-)

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.