Vážení zákazníci, vzhledem k blížícím se Vánocům vezměte prosím na vědomí, že zásilky s objednávkami se můžou u dopravců (zvlášť pak u České Pošty) o několik dní zdržet.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace!

Seminář o látkových plenách v Praze 24.1.2018

Kdy: středa 24.1. 2018 od 16.30 do cca 18.30 hod.  

Kde: sídlo sdružení Tereza, Haštalská 17, Praha 1, nedaleko metra Náměstí republiky (trasa B) -  popis cesty

Bližší informace: info@latkovepleny.cz, Lucie Jandošová  - tel. 777 238 939

První nahlédnutí do světa látkových plen může být zmatené. Co je potřeba koupit? Jak se to používá? Co patří navrch a co dospodu? To budu pořád jenom prát?  

Takhle jsme začali všichni, nebojte. Abyste se v látkových plenách lépe vyznali, připravujeme pro Vás pravidelné semináře. Probereme na nich všechno, co se týká praní a údržby plen, ukážeme Vám různé typy látkovek a vysvětlíme, co se jak používá, kolik plen budete potřebovat, jak je můžete kombinovat...a mnoho dalšího! 

Na prezentacích si budete moci prohlédnout a osahat moderní plenky a doplňky, které prodáváme v našem e-shopu (systémy Popolini, Breberky, Imse imse, Bamboolik, Bambino mio, Haipa- daipa), a zeptat se na všechno, co vás k používání látkových plenek zajímá. 


Prezentace trvá přibližně dvě hodiny. Vstup je zdarma. Budeme rádi, když nám napíšete mail nebo zprávu, že se na seminář chystáte!

Seminář vede zkušená látkující maminka Lucie Jandošová.

Prezentace pořádáme zhruba jednou za dva měsíce.  Další prezentace je v plánu začátkem března. Potom se budeme koncem dubna. Termíny ještě upřesníme. Aktuální informace najdete i na našem facebooku

 

Pokud se Vám termín prezentace nehodí, nebo nemůžete přijít, zavolejte, poradíme i po telefonu nebo po mailu :-)

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.