Totální výprodej eshopu. Poslední plenky a doplňky na skladě za nákupní ceny
 

Tea tree (čajovník)

 

Expirace 8/2022

Má silné desinfekční účinky - účinkuje proti zárodkům různých druhů bakterií virů a plísní. Proto je vhodný pro skladování použitých plenek před vypráním.

69 Kč
Značka Eoné
Kategorie Vonné esence
Zvolte variantu
Kód produktu 2112.01 Velikost: 10ml Do vyprodání (3 ks) 69 Kč
   
 

Má silné desinfekční účinky - účinkuje proti zárodkům různých druhů bakterií virů a plísní. Proto je vhodný pro skladování použitých plenek před vypráním.
Dá se použít i v řadě jiných situací - byly zaznamenány dobré výsledky při zánětlivých procesech v oblasti krku, dásní, poševní sliznice, při prochlazení, na akné, oparech. Čajovník údajně stimuluje obranyschopnost organismu.

Složení

100% rostlinná silice Melaleuca alternifolia Austrálie

Použití

Při skladování plenek nakapejte několik kapek na dno kbelíku a na víko. Pokud plenky namáčíte nakapejte několik kapek přímo do vody, ve které budete namáčet plenky.

Některé další možnosti použití

V případě lupů ve vlasech můžete nakapat několik kapek čajovníkové silice do šamponu (asi 20 kapek na 100 ml). Při plísních nehtů 2 x denně čistou čajovníkouvou silicí ošetřovat po dobu asi 3 měsíců dokud nenarostou nové nehty.

eone

 

Eoné je malá česká rodinná firma, sídlící v Českém Švýcarsku, která ručně vyrábí přírodní kosmetiku nejvyšší kvality.

Kosmetika je vyrobena z těch nejlepších olejů (vštšinou za studena lisovaných), z bylin pěstovaných v čistém prostředí Českého Švýcarska, z nejkvalitnějších esenciálních olejů a dalších pečlivě vybraných surovin. Neobsahuje tenzidy, ropné produkty, barviva ani umělou parfemaci.  Není testovaná na zvířatech a neobsahuje konzervační látky.

My jsme ji vyzkoušeli na sobě i na našich dětech - k velké spokojenosti všech.