Popolini tréninkové kalhotky bílé

 

Tréninkové kalhotky se sacím jádrem a nepropustnou vrchní vrstvou. Jsou určeny pro děti, které chodí na nočník, ale občas se jim ještě stane nehoda. Mají omezenou sací schopnost proto se nehodí po děti, které do plenek běžně čůrají.

259 Kč
214,05 Kč bez DPH
Značka Popolini
Kategorie Tréninkové kalhotky
Zvolte variantu
Kód produktu 5311.02 Velikost: L, do 3 let, 12-15 kg Vyprodáno 259 Kč
214,05 Kč bez DPH
 

Flanelové tréninkové kalhotky mají všité sací jádro a nepropustnou vrchní vrstvu. Jsou určeny pro období, kdy si už dítě samo řekne, kdy potřebuje na nočník, ale občas se mu ještě stane nehoda. Mají omezenou sací schopnost proto se nehodí pro děti, které do plenek ještě běžně čůrají.

Materiál

  • Vnější vrstva: polyester s polyuretanovým zátěrem
  • Vnitřní vrstva: 100% bavlněný flanel
  • Sací jádro: polyester


Kalhotky Popolini mají nepropustnou vrstvu po celém povrchu, zadrží tedy trochu více vlhkosti než kalhotky Bambino mio.

Obvykle jsou potřeba dvoje až troje kalhotky.Tréninkové kalhotky nejsou plena a ani ji nemají nahrazovat! Pokud jsou mokré, co nejdříve je převlékněte, jinak mohou prosáknout. Při silném počůrání zachytí to nejhorší, ale mohou provlhnout. Nejsou vhodné na noc ani pro odpolední spánek.

Orientační rozměry :


S (9-12kg) - pas 18 cm (po natažení gumičky 24 cm), dělka sedu 22 cm, kolem nožiček cca 24 cm
L (12-15kg) - pas 19 cm (po natažení gumičky 26 cm), dělka sedu 22 cm, kolem nožiček cca 24 cm
XL (15-18kg) - pas 21 cm (po natažení gumičky 28 cm), dělka sedu 22 cm, kolem nožiček cca 28 cm


Praní:
Špinavé kalhotky zbavte hrubých nečistot a případné skvrny předeperte. Nekruťte a násilně nenatahujte. Perte v pračce do 60°C. Nepoužívejte aviváž. Nežehlí se.

logo_popolini

Popolini vyrábí mnoho typů výrobků - jednovelikostí i vícevelikostí kalhotkové pleny, plenky all-in-one, svrchní kalhotky s polyuretanovým zátěrem či vlněné prodyšné kalhotky, vložky do podprsenky, pratelné podložky, tréninkové kalhotky, oblečení z biobavlny, separační plenky a další pomůcky pro přirozenou péči o děti. 

K výrobě plenek se používá bioflanel, froté, biofroté a bambus. Materiály pro výrobky jsou voleny tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí.

Pokud si budete přát objednat výrobek od společnosti Popolini, který nemáme v nabídce, napište nám, objednáme ho pro vás.