O nás

Proč si vybrat náš e-shop

 1. V plenkách se vyznáme
  Náš tým se kompletně skládá z maminek s vlastní zkušeností s moderními látkovkami.

 2. Věříme tomu, co prodáváme
  Většinu zboží jsme otestovali na našich dětech, takže víme, co vám nabízíme.

 3. Byli jsme první
  Jsme v oblasti moderních látkových plenek průkopníky, naše infostránky byly první svého druhu v češtině.

 4. Jsme osobní
  Na prezentacích, po telefonu, ani při vyřizování objednávky se k vám nebudeme chovat jako stroje.

 5. Prodáváme i informujeme
  Nákupem u nás podpoříte rozvoj informačních stránek www.latkovepleny.cz.

 6. Dárky a výhody k objednávkám
  U objednávek nad určitou částku dostanete dárky a slevy na další období.

Kdo jsme

Specializujeme se na moderní látkové plenky, ale najdete u nás i jiné pomůcky k šetrné péči o miminko, které jsou zároveň přátelské k přírodě.  Nechceme vás zahrnout ohromnou nabídkou, ale nabídnout vám osvědčené druhy plenek od dobrých dodavatelů. Většinu zboží jsme otestovali na našich dětech a nabízíme to, s čím máme dobrou zkušenost. Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší informace o zboží, kromě obecných popisů se můžete orientovat právě podle našich tipů (příznaky u našich neoblíbenějších plenek) a našich zkušeností, které najdete u mnoha druhů zboží v detailu.

Začínáte s plenkami?

Pokud jste v oblasti látkových plenek začátečníky, doporučujeme vám nejprve prostudovat informační stránky www.latkovepleny.cz , kde najdete rozdíly mezi jednotlivými druhy plenek, návrh plenkové výbavičky a mnoho dalších tipů. Rádi Vám poradíme s výběrem - zavolejte nám nebo napište e-mail.

Historie
Náš e-shop funguje už od roku 2005. Možná se vám to nezdá moc dlouho, ale vězte, že v oblasti moderních látkových plenek to dlouho je. Na začátku roku 2005 o moderních látkových plenkách u nás skoro nikdo neslyšel a taky se tu skoro žádné nedaly koupit. Naše informační stránky byly v této oblasti v češtině první a později jsme se stali prvními prodejci kalhotkových plenek v Praze.

S kým se u nás setkáte                               

O objednávky a hladký běh e-shopu se stará Zuzana Lebedová, maminka dvou šikovných kluků- Oliverka a Peti.     

IMG_2398       

K eshopu s látkovými plenami jsem se dostala tak trošku oklikou :). Při narození prvního syna Oliverka jsem hledala způsoby, jak být ekologičtější, narazila jsem na látkové pleny i na nabídku tohoto eshopu. Nakoupila jsem výbavu a v tu dobu mě nenapadlo, že později budu majitelkou celého eshopu :). Po narození druhého syna Peti jsem hledala způsob, jak si přivydělat nějaké peníze navíc a narazila jsem na nabídku odkupu eshopu s látkovými plenami, hned jsem se toho chytila a tak jsem tady.

Ráda Vám poradím s výběrem plen nebo potřeb pro miminko, stačí jen zavolat nebo napsat email.