O nás

Proč si vybrat náš e-shop

 • V plenkách se vyznáme
  Náš tým se kompletně skládá z maminek s vlastní zkušeností s moderními látkovkami.

 • Věříme tomu, co prodáváme
  Většinu zboží jsme otestovali na našich dětech, takže víme, co vám nabízíme.

 • Byli jsme první
  Jsme v oblasti moderních látkových plenek průkopníky, naše infostránky byly první svého druhu v češtině.

 • Jsme osobní
  Na prezentacích, po telefonu, ani při vyřizování objednávky se k vám nebudeme chovat jako stroje.

 • Prodáváme i informujeme
  Nákupem u nás podpoříte rozvoj informačních stránek www.latkovepleny.cz.
 • Dárky a výhody k objednávkám
  U objednávek nad určitou částku dostanete dárky a slevu na další období.
   

Kdo jsme
Specializujeme se na moderní látkové plenky, ale najdete u nás i jiné pomůcky k šetrné péči o miminko, které jsou zároveň přátelské k přírodě.  Nechceme vás zahrnout ohromnou nabídkou, ale nabídnout vám osvědčené druhy plenek od dobrých dodavatelů.  Většinu zboží jsme otestovali na našich dětech a nabízíme to, s čím máme dobrou zkušenost.  Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší informace o zboží, kromě obecných popisů se můžete orientovat právě podle našich tipů (příznaky u našich neoblíbenějších plenek) a našich zkušeností, které najdete u mnoha druhů zboží v detailu.

Začínáte s plenkami?
Pokud jste v oblasti látkových plenek začátečníky, doporučujeme vám nejprve prostudovat informační stránky www.latkovepleny.cz
 , kde najdete rozdíly mezi jednotlivými druhy plenek, návrh plenkové výbavičky a mnoho dalších tipů. Na titulní straně najdete aktuální termíny pravidelných pražských prezentací, na kterých si naše zboží můžete prohlédnout a nechat si poradit s výběrem. Rádi Vám poradíme - zavolejte nám nebo napište e-mail.

Historie
Náš e-shop funguje už od roku 2005. Možná se vám to nezdá moc dlouho, ale vězte, že v oblasti moderních látkových plenek to dlouho je. Na začátku roku 2005 o moderních látkových plenkách u nás skoro nikdo neslyšel a taky se tu skoro žádné nedaly koupit. Naše informační stránky byly v této oblasti v češtině první a později jsme se stali prvními prodejci kalhotkových plenek v Praze.

S kým se u nás setkáte

O objednávky a hladký běh e-shopu se stará Lucie Jandošová, maminka tří dětí -  Amálky, Rozárky a Vítka. Její zkušenosti s plenami si můžete přečíst tady. Lucie pořádá pravidelně prezentace plen, ráda Vám poradí s výběrem plen i po telefonu nebo e-mailem. 

"Moje děti už z plen sice vyrostly, ale ráda předávám svoje znalosti dál. Baví mě pracovat v e-shopu, kde všem produktům stoprocentně věřím a můžu je doporučit opravdu z vlastní zkušenosti."

lucie100 Eshop a infostánky www.latkovepleny.cz založila Ivana Hlobilová - maminka Aničky a Matouše.

"O začátcích latkovepleny.cz si můžete přečíst tady: o stránkách. A o mých (už poněkud historických) zkušenostech s plenkami tady: zkušenosti. Baví mě hledat a zkoušet nové cesty, proto jsem byla jedna z prvních, kdo moderní látkové plenky v ČR používal"

V současné době se už věnuje jen návrhům a konzultacím obsahu webových stránek a psaní textů zejména na weby (webcopywriting). V e-shopu už teď nepracuje, ale jsme stále ve spojení a radí nám ohledně vylepšení eshopu.
 
iva-modrysatek-100

 

 

 

 
Účtujeme v pohodě :-)   Ekonomický systém POHODA

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.