Totální výprodej eshopu. Poslední plenky a doplňky na skladě za nákupní ceny

O nás

Proč si vybrat náš e-shop

 1. V plenkách se vyznáme
  Náš tým se kompletně skládá z maminek s vlastní zkušeností s moderními látkovkami.

 2. Věříme tomu, co prodáváme
  Většinu zboží jsme otestovali na našich dětech, takže víme, co vám nabízíme.

 3. Byli jsme první
  Jsme v oblasti moderních látkových plenek průkopníky, naše infostránky byly první svého druhu v češtině.

 4. Jsme osobní
  Na prezentacích, po telefonu, ani při vyřizování objednávky se k vám nebudeme chovat jako stroje.

 5. Prodáváme i informujeme
  Nákupem u nás podpoříte rozvoj informačních stránek www.latkovepleny.cz.
 6. Dárky a výhody k objednávkám
  U objednávek nad určitou částku dostanete dárky a slevy na další období.
   

Kdo jsme

Specializujeme se na moderní látkové plenky, ale najdete u nás i jiné pomůcky k šetrné péči o miminko, které jsou zároveň přátelské k přírodě.  Nechceme vás zahrnout ohromnou nabídkou, ale nabídnout vám osvědčené druhy plenek od dobrých dodavatelů.  Většinu zboží jsme otestovali na našich dětech a nabízíme to, s čím máme dobrou zkušenost.  Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší informace o zboží, kromě obecných popisů se můžete orientovat právě podle našich tipů (příznaky u našich neoblíbenějších plenek) a našich zkušeností, které najdete u mnoha druhů zboží v detailu.

Začínáte s plenkami?

Pokud jste v oblasti látkových plenek začátečníky, doporučujeme vám nejprve prostudovat informační stránky www.latkovepleny.cz , kde najdete rozdíly mezi jednotlivými druhy plenek, návrh plenkové výbavičky a mnoho dalších tipů. Na titulní straně najdete aktuální termíny pravidelných pražských prezentací, na kterých si naše zboží můžete prohlédnout a nechat si poradit s výběrem. Rádi Vám poradíme - zavolejte nám nebo napište e-mail.

Historie
Náš e-shop funguje už od roku 2005. Možná se vám to nezdá moc dlouho, ale vězte, že v oblasti moderních látkových plenek to dlouho je. Na začátku roku 2005 o moderních látkových plenkách u nás skoro nikdo neslyšel a taky se tu skoro žádné nedaly koupit. Naše informační stránky byly v této oblasti v češtině první a později jsme se stali prvními prodejci kalhotkových plenek v Praze.

S kým se u nás setkáte                               

O objednávky a hladký běh e-shopu se stará Lucie Jandošová, maminka tří dětí -  Amálky, Rozárky a Vítka.             DSC_0123

Její vlastní zkušenosti s plenami si můžete přečíst tady. Lucie pořádá pravidelně plenkové semináře, ráda Vám poradí s výběrem plen i po telefonu nebo e-mailem.

 "Moje děti už z plen sice vyrostly, ale ráda předávám svoje znalosti dál. Baví mě pracovat v e-shopu, kde všem produktům stoprocentně věřím a můžu je doporučit opravdu z vlastní zkušenosti."

 

iva-modrysatek-100Eshop a infostánky latkovepleny.cz založila Ivana Hlobilová - maminka Aničky a Matouše.

"O začátcích latkovepleny.cz si můžete přečíst (už poněkud historických) zkušenostech s plenkami. Baví mě hledat a zkoušet nové cesty, proto  jsem byla jedna z prvních, kdo moderní látkové plenky v ČR používal"

V současné době se už věnuje jen návrhům a konzultacím obsahu webových stránek a psaní textů zejména na weby (copywriting).
V e-shopu už teď nepracuje, ale jsme stále ve spojení a radí nám ohledně vylepšení eshopu. Více info ivanahlobilova.cz.
 

 

Účtujeme v pohodě. Ekonomický systém POHODA