O nás

Proč si vybrat náš e-shop

 • V plenkách se vyznáme
  Náš tým se kompletně skládá z maminek s vlastní zkušeností s moderními látkovkami.

 • Věříme tomu, co prodáváme
  Většinu zboží jsme otestovali na našich dětech, takže víme, co vám nabízíme.

 • Byli jsme první
  Jsme v oblasti moderních látkových plenek průkopníky, naše infostránky byly první svého druhu v češtině.

 • Jsme osobní
  Na prezentacích, po telefonu, ani při vyřizování objednávky se k vám nebudeme chovat jako stroje.

 • Prodáváme i informujeme
  Nákupem u nás podpoříte rozvoj informačních stránek www.latkovepleny.cz.

 • Dárky a výhody k objednávkám
  U objednávek nad určitou částku dostanete dárky a slevu na další období.
   
 • Jsme EKO i v provozu
  Při provozu obchodu se snažíme minimalizovat dopad na životní prostředí (např. používáme recyklovaný papír, často i recyklované obaly na dodávku zboží, produkujeme co nejméně odpadu apod.)

 

Kdo jsme
Specializujeme se na moderní látkové plenky, ale najdete u nás i jiné pomůcky k šetrné péči o miminko, které jsou zároveň přátelské k přírodě.  Nechceme vás zahrnout ohromnou nabídkou, ale nabídnout vám osvědčené druhy plenek od dobrých dodavatelů.  Většinu zboží jsme otestovali na našich dětech a nabízíme to, s čím máme dobrou zkušenost.  Snažíme se Vám nabídnout co nejlepší informace o zboží, kromě obecných popisů se můžete orientovat právě podle našich tipů (příznaky u našich neoblíbenějších plenek) a našich zkušeností, které najdete u mnoha druhů zboží v detailu.

Začínáte s plenkami?
Pokud jste v oblasti látkových plenek začátečníky, doporučujeme vám nejprve prostudovat informační stránky www.latkovepleny.cz
 , kde najdete rozdíly mezi jednotlivými druhy plenek, návrh plenkové výbavičky a mnoho dalších tipů. Na titulní straně najdete aktuální termíny pravidelných pražských prezentací, na kterých si naše zboží můžete prohlédnout a nechat si poradit s výběrem. Rádi Vám poradíme po skypu, telefonicky nebo e-mailem - kontakt.

Historie
Náš e-shop funguje už od roku 2005. Možná se vám to nezdá moc dlouho, ale vězte, že v oblasti moderních látkových plenek to dlouho je. Na začátku roku 2005 o moderních látkových plenkách u nás skoro nikdo neslyšel a taky se tu skoro žádné nedaly koupit. Naše informační stránky byly v této oblasti v češtině první a později jsme se stali prvními prodejci kalhotkových plenek v Praze.

S kým se u nás setkáte
Náš tým tvoří 3 maminky s vlastní zkušeností s moderními látkovými plenkami. V tomto složení fungujeme už od února 2009, společně hledáme, jak si rozdělit role tak, aby každý dělal to, co mu jde nejlépe a vymýšlíme kam směřovat dál. Hledáme, jak to udělat, abychom dobře sladily práci i rodinu.
 
iva-modrysatek-100

Ivana Hlobilová - zakladatelka informačních stránek a obchodu, maminka Aničky (*2004) a Matouš (*2006). "O začátcích latkovepleny.cz si můžete přečíst tady: o stránkách. A o mých (už poněkud historických) zkušenostech s plenkami tady: zkušenosti. Baví mě hledat a zkoušet nové cesty, proto jsem byla jedna z prvních, kdo moderní látkové plenky v ČR používal. V současné době pro vás vylepšujeme e-shop i informační stránky, tak abyste se v rozšiřující nabídce těchto plenek, co nejlépe vyznali.

Zároveň se věnuji i návrhům a konzultacím obsahu webových stránek a psaní textů zejména na weby (webcopywriting). 
 
 
lucie100

Lucie Jandošová má na starosti provoz obchodu, pořádá prezentace a poradí Vám s výběrem plenek. maminka Vítka (*2008), Rozárky (*2010) a Amálky (*2012), manželka Zdeňka (*1977).
"Věřím, že náhody neexistují a nabídka na práci ve
www.latkovepleny.cz přišla přesně v tu chvíli, kdy jsem ji chtěla dostat. Zajímá mě zdravá výživa, homeopatie, aromaterapie a rozvoj osobnosti. Cvičím jógu. Odpočívám u šicího stroje.  Moje zkušenosti s plenkováním si můžete přečíst tady:
zkušenosti"

Jana-2-crop

Jana Nedvědová - maminka Marie (* 2009), Štěpána (*2011) a Ondřeje (*2013) manželka Vladimíra (*1980) a spolubydlící psa Báry a kocoura Nakaty. Vystudovaná kulturní antropoložka  se zájmem o přirozený běh věcí. "Látkové pleny mám prostě ráda a používám je už na třetí dítko:-)."

 

 
Účtujeme v pohodě :-)   Ekonomický systém POHODA

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.