Vážení zákazníci, od 24.6.2019 do 1.7.2019 máme v e-shopu dovolenou. Objednávky samozřejmě přijímáme, vyřídíme je postupně od 2.7.2019. Zadáte-li při dokončování objednávky kód DOVOLENÁ, dostanete na celou objednávku 5% slevu :-) Děkujeme za pochopení, krásné letní dny!

Výbavička TOP

Naše TOP výbavička, osvědčená na několika našich miminkách

Od prvních dní na den čtvercové pleny spolu s novorozeneckými kalhotkami (případně s vícevelikostními kalhotkami, nejmenší novorozenecká velikost). Čtvercové pleny rychle schnou a miminko má malý zadeček, čtvercovky nejsou zbytečně objemné. Jediná jejich nevýhoda je ta, že je musíte skládat. Nežehlit, prosím!! Na noc a na delší procházky novorozenecké kalhotkové pleny. Jakmile z nich miminko vyroste, plenky si schováte pro další dítě nebo je prodáte.

Postupně si začnete dokupovat jednovelikostní kalhotkové pleny, nejprve na noc, potom i na celodenní používání. Můžete zůstat u čtvercových plen na den (ideálně s další savou vrstvou - vkládacími nebo vícevrstvými plenami) a na noc používat savější kalhotkové pleny, pokud do kalhotkových nechcete nebo nemůžete víc investovat.

Nákupní seznam:

Později dokoupíte:

Počáteční nákup Vás bude stát 5000 - 6000 Kč. A pak bude záležet na tom, jak se rozvášníte a kolik jakých plen budete dokupovat. Pro srovnání - jednorázové pleny stojí asi 11000 za první rok používání.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.