Totální výprodej eshopu. Poslední plenky a doplňky na skladě za nákupní ceny
Doprodej Efekt lupa
 

Prací prášek - Mio Care, 800 g

 

Prací prostředek šetrný pro miminko i pro životní prostředí s přírodní vůní levandule. Koncentrovaný, bezfosfátový, antialergický, neobsahuje enzymy, neobsahuje chlór ani optické zjasňovače. Je biologicky rozložitelný.

Dostupnost Do vyprodání (4 ks)
Běžná cena 169 Kč
Ušetříte 40 Kč (–24 %)
129 Kč
   
Kód produktu 2081
Značka Bambino Mio
Kategorie Prací prostředky
 

Prací prostředek šetrný pro miminko i pro životní prostředí s přírodní vůní levandule.

Je koncentrovaný (dávkování od 30 ml na 1 praní), bezfosfátový, antialergický, neobsahuje enzymy, neobsahuje chlór ani optické zjasňovače, je plně biologicky rozložitelný a není testován na zvířatech. Obsahuje jen rostlinné a minerální složky. Pere aktivně už při nízkých teplotách od 30 stupňů.

Složení

5-15% bělicí složka na bázi kyslíku
méně než 5%  levandulová vůně (100% přírodní esenciální olej), Anionic surfactants, Nonionic surgactants, Soap, Polycarboxylate

logo_bambinomioFirma Bambino Mio se po celou dobu specializuje na látkové plenky a doplňky k nim. Vyvinula celou řadu výrobků, které jsou mezi rodiči velmi oblíbené, např. prací prášek MioCare nebo desinfekční prostředek MioFresh. Firma se snaží dodržovat nejvyšší standardy jakosti a dbá také, aby se výrobky rodičům líbily a měly co nejlepší poměr ceny a kvality.

Výrobky firmy získávají nejrůznějšími ocenění v nejrozšířenějších spotřebitelských časopisech, což je důvodem proč je firma dlouhodobě jedním z nejpopulárnějších výrobců pratelných plenek a proč ji nabízíme i my.