• 1 z 2
 

Bambino Mio prací prášek - Mio Care, 800 g

 

Prací prostředek šetrný pro miminko i pro životní prostředí s přírodní vůní levandule. Koncentrovaný, bezfosfátový, antialergický, neobsahuje enzymy, neobsahuje chlór ani optické zjasňovače. Je biologicky rozložitelný.

Dostupnost Vyprodáno
169 Kč
139,67 Kč bez DPH
Kód produktu 2081
Značka Bambino Mio
Kategorie Prací prostředky
Položka byla vyprodána...
 

Prací prostředek šetrný pro miminko i pro životní prostředí s přírodní vůní levandule.

Je koncentrovaný (dávkování od 30 ml na 1 praní), bezfosfátový, antialergický, neobsahuje enzymy, neobsahuje chlór ani optické zjasňovače, je plně biologicky rozložitelný a není testován na zvířatech. Obsahuje jen rostlinné a minerální složky. Pere aktivně už při nízkých teplotách od 30 stupňů.

Složení

5-15% bělicí složka na bázi kyslíku
méně než 5% levandulová vůně (100% přírodní esenciální olej), Anionic surfactants, Nonionic surgactants, Soap, Polycarboxylate

Hmotnost 0.8 kg

logo_bambinomioFirma Bambino Mio se po celou dobu specializuje na látkové plenky a doplňky k nim. Vyvinula celou řadu výrobků, které jsou mezi rodiči velmi oblíbené, např. prací prášek MioCare nebo desinfekční prostředek MioFresh. Firma se snaží dodržovat nejvyšší standardy jakosti a dbá také, aby se výrobky rodičům líbily a měly co nejlepší poměr ceny a kvality.

Výrobky firmy získávají nejrůznějšími ocenění v nejrozšířenějších spotřebitelských časopisech, což je důvodem proč je firma dlouhodobě jedním z nejpopulárnějších výrobců pratelných plenek a proč ji nabízíme i my.