Totální výprodej eshopu. Poslední plenky a doplňky na skladě za nákupní ceny
 

Vícevrstvé plenky Bambino mio - jednovelikostní, balení 4ks

 
Vícevrstvé bavlněné plenky Bambinomio jsou přírodní a měkké, šetrné k citlivé dětské pokožce. Jen jedna velikost plenky a dvě velikosti plenkových kalhotek budou stačit od narození do doby, kdy bude děťátko chodit na nočník. 4ks v balení.
Dostupnost Do vyprodání (2 ks)
Běžná cena 639 Kč
Ušetříte 140 Kč (–22 %)
499 Kč
   
Kód produktu 0322.00
Značka Bambino Mio
Kategorie Vícevrstvé pleny
 

Vícevrstvé plenky vyrobené z hustě tkané látky z vysoce kvalitní bavlny. Plenky mají vysokou trvanlivost takže je můžete použít i pro další dítě. Jen jedna velikost plenky pro používání od narození do doby, kdy bude děťátko chodit na nočník. 

Plenku lze skládat různým způsoby podle potřeby dítěte. Plenky mají 3 oblasti - středová obsahuje od 6 do 8 vrstev bavlny zatímco krajní oblasti obsahují vrstvy 4. Sají tedy nejvíce v místech kde je to nejvíc potřeba.

Rozměry

35x50cm

Údržba

Pleny prát až na 95°. Nemusí se žehlit. Úplné informace o praní a údržbě plen naleznete tady

Použití

Přes plenky je  nutné používat svrchní kalhotky. Tvarem jsou nejvhodnější kalhotky BambinoMio, dají se ale použít i ostatní svrchní kalhotky (Polyesterky, Imse Vimse nebo jednovelikostní Bamboolik). Použití s vlňáčky není příliš vhodné, protože díky tvaru plenky může kakání lehce znečistit okraj kalhotek, což není pro vlněné kalhotky ideální, agresivní praní jim nedělá dobře.

Pro čerstvě narozená miminka (zhruba do 5 kg) bude možná lepší použít namísto plenky jen vkládací plenu Mioboost - velmi záleží na propocích miminka.

 

logo_bambinomioFirma Bambino Mio se po celou dobu specializuje na látkové plenky a doplňky k nim. Vyvinula celou řadu výrobků, které jsou mezi rodiči velmi oblíbené, např. prací prášek MioCare nebo desinfekční prostředek MioFresh. Firma se snaží dodržovat nejvyšší standardy jakosti a dbá také, aby se výrobky rodičům líbily a měly co nejlepší poměr ceny a kvality.

Výrobky firmy získávají nejrůznějšími ocenění v nejrozšířenějších spotřebitelských časopisech, což je důvodem proč je firma dlouhodobě jedním z nejpopulárnějších výrobců pratelných plenek a proč ji nabízíme i my.